AZS Politechnika Warszawska

Karnety i bilety - informacje


Bilety

20-25 zł* - ulgowy, 30-35 zł* - normalny
- na sektory A-E (trybuna górna) w hali Arena Ursynów i na sektory boczne w hali Torwaru
25-30 zł* - ulgowy, 35-40 zł* - normalny
- na sektor H (trybuna na płycie boiska) w hali Arena Ursynów i na sektory centralne w hali Torwaru

*W zależności od klasy rywala

Karnety

249 zł - ulgowy, 349 zł - normalny - na sektory A-E (trybuna górna) w hali Arena Ursynów i na sektory boczne w hali Torwaru

Karnet upoważnia do wstępu na mecze PlusLigi, Pucharu Polski, w których drużyna AZS Politechnika Warszawska pełni rolę gospodarza. Wszystkie miejsca są numerowane. W momencie zakupu kibic wybiera miejsce w Arenie Ursynów. Wybór miejsca w hali Torwaru zostanie umożliwiony w późniejszym terminie.

Bezpieczeństwo
Każdy uczestnik imprezy masowej - meczu piłki siatkowej mężczyzn - organizowanej przez AZS Politechnikę Warszawską S.A. zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest TUTAJ.
Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów i jedzenia.

Miejsca siedzące w hali

Miejsca siedzące w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.

Bilety i karnety ulgowe

Przeznaczone są dla młodzieży uczącej się, studentów oraz emerytów i rencistów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.

Dzieci do lat 7

Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Bilet musi posiadać opiekun(-owie) dziecka.

Sprzedaż biletów i karnetów

Sprzedaż odbywa się przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej www.azspw.com oraz w siedzibie biura klubu przy ul. Waryńskiego 12a.